2020 m. Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas

2020 10 04 dieną Kaune, LSU salėje įvyko Lietuvos čempionatas, kuriame dalyvavo beveik 130 dalyvių. Prieš varžybas buvo įteikti 1-ojo dano sertifikatai sportininkams išsikovojusiems juos per 2019 m. Lietuvos čempionatus.

Esame dėkingi teisėjams už puikų darbą, visai komandai už pastangas ir didelį darbą, taip pat žmonėms prisidėjusiems finansiškai, jūsų dėka čempionatas galėjo įvykti.

Taip pat treneriams, paruošusiems sportininkus, kurie pademonstravo įtemptas ir įdomias kovas.

Norime, kad mūsų stipriausius pažinotumėte, todėl žemiau visi prizininkai: 

1 vietaDovilė Gotto48
2 vietaRoberta Jokubaitytė48
3 vietaAngelina Cikovkina48
3 vietaAkvilė Bigūnaitė48
1 vietaGabrielė Žilionytė52
2 vietaBarbora Endriekutė52
3 vietaSamanta Barzdaitytė52
3 vietaGiedrė Kauliutė52
1 vietaGabija Revinskaitė57
2 vietaGabrielė Revinskaitė57
3 vietaLiepa Udraitė57
3 vietaSandra Žievytė57
1 vietaAida Vasiliauskaitė63
2 vietaGintautė Marčiulionytė63
3 vietaGabrielė Gabrielaitytė63
3 vietaRugilė Nenartavičiutė63
1 vietaAleksandra Kostojanskaja70
2 vietaDalia Mackonytė70
3 vietaMiglė Šalaviševičiūtė70
3 vietaEvelina Kleinytė70
1 vietaDarja Piskunova78
2 vietaMiglė Julija Dudėnaitė78
3 vietaSaulė Anužytė78
3 vietaBrigita Rudzinskaitė78
1 vietaSanta Pakenytėvirš 78
2 vietaJūra Subačiūtėvirš 78
3 vietaEmilija Valerijavirš 78
3 vietaAkvilė Titorenkovirš 78
1 vietaMantas Leonovas60
2 vietaDomas Knyza60
3 vietaBenas Žindulis60
3 vietaNikita Zolotariov60
1 vietaAndrej Klokov66
2 vietaPatricijus Ancevičius66
3 vietaErnestas Sagalec66
3 vietaDavid Kijevič66
1 vietaKęstutis Vitkauskas73
2 vietaErikas Cchovbrebovas73
3 vietaBeareikis Osvladas73
3 vietaKostas Butkus73
1 vietaEdvardas Sagalec81
2 vietaAugustas Šlyteris81
3 vietaRadvilas Matukas81
3 vietaTitas Kasparavičius81
1 vietaDeividas Matusevič90
2 vietaDominykas Šantaras90
3 vietaDanil Šaraj90
3 vietaMindaugas Narkus90
1 vietaMartynas Paškevičius100
2 vietaPovilas Petkevičius100
3 vietaTadas Sireikis100
3 vietaDominykas Ambrazevičius100
1 vietaAugustinas Seniauskasvirš 100
2 vietaAndrius Mikėnasvirš 100
3 vietaLukas Laužauninkasvirš 100
3 vietaJonas Laurinaitisvirš 100

Gale varžybų, norintys išbandė save absoliučioje svorio kategorijoje, kur vyrų tarpe susikovė 12 dalyvių, tarp moterų – 8 dalyvės. Puikus reginys!

Vyrų tarpe čempionu tapo – Radvilas Matukas, vicečempionu – Armandas Vaškas, o trečias vietas pasidalino – Lukas Lažauninkas ir Irakli Akhrakhadze.

Moterų tarpe absoliučia čempione tapo – Evelina Kleinyte, vicečempionės titulą iškovojo – Jūra Subačiūtė, otrečias vietas užėmė – Dalia Mackonytė ir Emilija Petrauskaitė.

Sveikinimai!!!

Susisiekite su mumis

daugiau įrašų