2020 m. Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas

2020 10 04 dieną Kaune, LSU salėje įvyko Lietuvos čempionatas, kuriame dalyvavo beveik 130 dalyvių. Prieš varžybas buvo įteikti 1-ojo dano sertifikatai sportininkams išsikovojusiems juos per 2019 m. Lietuvos čempionatus.

Esame dėkingi teisėjams už puikų darbą, visai komandai už pastangas ir didelį darbą, taip pat žmonėms prisidėjusiems finansiškai, jūsų dėka čempionatas galėjo įvykti.

Taip pat treneriams, paruošusiems sportininkus, kurie pademonstravo įtemptas ir įdomias kovas.

3 vietaJonas Laurinaitisvirš 100

Gale varžybų, norintys išbandė save absoliučioje svorio kategorijoje, kur vyrų tarpe susikovė 12 dalyvių, tarp moterų – 8 dalyvės. Puikus reginys!

Vyrų tarpe čempionu tapo – Radvilas Matukas, vicečempionu – Armandas Vaškas, o trečias vietas pasidalino – Lukas Lažauninkas ir Irakli Akhrakhadze.

Moterų tarpe absoliučia čempione tapo – Evelina Kleinyte, vicečempionės titulą iškovojo – Jūra Subačiūtė, otrečias vietas užėmė – Dalia Mackonytė ir Emilija Petrauskaitė.

Sveikinimai!!!

Susisiekite su mumis

daugiau įrašų

Oficialiai SRF projektas – BAIGTAS!

Šiandiena oficialiai gavome pranešimą apie mūsų projekto galutinės ataskaitos patvirtinimą!!      Labai džiaugiamės didelio darbo sėkminga pabaiga, norime padėkoti visiems, kas prie projekto

Read More »

Nage no kata mokymai

Pradedame Nage no kata mokymus. Norintems pasiruošti Lietuvos KATA čempionatui arba tiems, kurie nori kelti savo DAN kvalifikaciją. Kviečiame susipažinti ir įsitraukti į dziudo kata

Read More »

VASAROS DZIUDO MEISTRŲ FESTIVALIS 2023

Rugsėjo 9 dieną, jau įprastoje vietoje, Aukštojos kaimo sodyboje, pas mūsų bičiulį Artūrą Lenčiauską, praėjo kasmetinis, tradicinis “Vasaros dziudo meistrų festivalis 2023”.  Kaip ir kiekvienais

Read More »

Dziudo meistrų festivalis 2023

KVIEČIAME VISUS Į TRADICINĮ -„DZIUDO MEISTRŲ FESTIVALĮ 2023”!!  Festivalio programoje – futbolo, krepšinio varžybos, estafetės, pirtis ir daug atviro ir nuoširdaus bendravimo. Kviečiame visus esamus